koshechkina: (Default)
[personal profile] koshechkina
Влада взяла львів'ян в заручники щоб тиснути на Садового" - приблизно таке розказує на своїй фейсбук сторінці нардеп від Самопомочі Олена Сотник. Розказує МЕНІ, львів'янину, хто МЕНЕ взяв в заручники.

Ну ок, раз так то давайте я спробую викрити цю злочинну владу:
⏩ Ото в 2006 році якийсь порохобот розказує темник Банкової, що як тільки оберуть Садового, так відразу вирішиться проблема сміття - https://www.youtube.com/watch?v=rf0txVcSlMs
⏩ Ото 11 років секретний Департамент Банкової з дискредитації Садового і зменшення рейтингів Самопомочі обіцяє навести порядок зі сміттєзвалищем - https://goo.gl/X3486W
⏩ Ото за 11 років Порошенко відмовив 43 фірмам 3 14 країн світу в будівництві сміттєпереробного заводу - https://goo.gl/44tmof
⏩ Ото 10 листопада 2016 року Керівник ОДА запропонував Садовому на вибір 3 земельні ділянки з документацією для сміттєзвалища - https://goo.gl/TzbMPU. Але Садовий умний і гордий і не треба йому безкоштовних подачок влади. Тому через 2 тижні після цієї пропозиції він вирішив купити землю за 30 млн. грн - https://goo.gl/PBWeyc . Все логічно - від безкоштовної пропозиції центральної влади відмовився, захотів купити за гроші міста, але винувата центральна влада.
⏩ Ото Ложкін змусив садового будувати сміттєзвалище біля інвестиційного проекту, який обіцяв запустити Садовий - https://goo.gl/fgdGvE
⏩ Ото Керівник ОДА має займатися очищенням Львова від сміття.- https://goo.gl/PxMEvZ. Ну все логічно, бо кляті бусурмани-порохоботи багато жруть і смітять, нехай тепер шоколадна ОДА за ними й прибирає. До чого тут міська влада? То що Альфа-джаз чи Свято Пампуха?
⏩ Ото Львівська ОДА передала Львову безкоштовну земельну ділянку для полігону сміття, який би вже мав влаштовуватись - https://goo.gl/mo4L8Z Але, як ми вже знаємо, Садовий гордий, він безкоштовно не бере, а купляє за 30 млн. Хто винуватий?
⏩ Ото через 3 дні після передачі земельної ділянки Львову "науково-експертна" комісія яку зібрав Садовий каже, що земельна ділянка під сміття їм не підходить - https://goo.gl/XPVzeq. Ну правильно... Навіщо Садовому безкоштовна земельна ділянка, якщо можна купити і відмити бабло, а в той час позорити моє місто тим, що розкидувати сміття по всій країні?

Те, що робить Садовий вже не піддається логіці чи поясненню.

Бо це вже реально якесь свідоме врєдітєльство всім, в т.ч. й собі. Чувак взяв в заручники 800 тисячне місто і замість того, щоб використовувати те, що йому дали безкоштовно, воно відмовляється від безкоштовного намагається витратити бюджетні мільйони і кричить про якійсь блокади... а це все може привести до епідеміологічної катастрофи в місті.

І це все відбувається в абсолютно тепличній ситуації, коли ТОБІ створили всі умови для вирішення проблеми, а ти всякими способами не хочеш її вирішувати.

Страшно й уявити як би поводилася ця людина на високій державній посаді, в часи коли країну хочуть розірвати на шматки, як ззовні, так і зсередини... такі "патріоти".From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

koshechkina: (Default)
koshechkina

September 2017

S M T W T F S
     12
3456789
1011121314 1516
17181920212223
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 02:30 pm
Powered by Dreamwidth Studios